ا
امروز: شنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی ستاد کنگره ملی 1300 شهید خط شکن شهرستان فلاورجان : ؛

سومین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان

سومین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان
سومین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی 1300 شهید خط شکن شهرستان فلاورجان صبح روز پنج شنبه 19 مرداد ماه 1396 برگزار شد.؛

به گزارش روابط عمومی ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان : سومین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان صبح روز پنج شنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار شد.

کانال تلگرام: https://telegram.me/tayyebin_ir

گروه تلگرام: https://t.me/joinchat/B0RxRkJhZCAV8aqsOV7x0A

سایت: www.tayyebin.ir

جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان با حضور نماینده محترم مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی، امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام و المسلمین قدوسی، فرماندار محترم مهندس اصغر هدایت، جانشین فرماندهی محترم سپاه صاحب الزمان سردار مجتبی فدا، فرمانده ناحیه مقاومت سرهنگ دوم پاسدارعلی فتحیان. رؤسای محترم ادارات و نهادها، شهرداران محترم شهرها و مسئولین ارشد در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

ابتدا دبیر شورای سیاست گذاری ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان سرهنگ دوم پاسدار علی فتحیان از اقدامات انجام شده گزارش موثقی ارائه فرمودند و در ادامه به بررسی کارهای پیش رو جهت برگزاری اجلاسیه ملی شهدا در اسفند ماه ۹۶ سخن گفت و به اصلی ترین موضوع که در کنگره شهدا و دیگر دفاتر فرعی در شهر ها در حال انجام است اشاره نمود و افزود: جمع آوری تاریخ شفاهی و ثبت و ضبط خاطرات شهدا و آثار به جا مانده از آنها توسط مسئول کمیته جمع آوری جناب سرهنگ رئیسی در حال انجام است که با عنایت شهرداران محترم، دهیاران محترم و … این دفاتر فرعی تجهیز شد و آموزش تاریخ شفاهی و مصاحبه گری برای مصاحبه گران دفاتر برگزار شد.

نرم افزار جامعی هم طراحی شده است که اطلاعات کامل شهدا را در بر میگیرد.

در ادامه این جلسه مسئول شورای سیاست گذاری ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان جناب آقای مهندس هدایت ضمن تشکر از عزیزانی که در ستاد کنگره به صورت شبانه روزی و با روحیه جهادی دهه ۶۰ فعالیت میکنند گفتند: ما با این رخداد عظیم فرهنگی که در شهرستان برگزار میشود باید به هدف آرمانی برسیم.

ایشان با اشاره به این که این شهرستان در طول ۸ سال دفاع مقدس پشتیبان و تامین کننده یگان های رزم بوده افزودند: این شهرستان یکی از شهرستان های قابل، بوده است و تلاش میکنیم شهرستان را با داشته های فرهنگی اسلامی، که در دفاع از انقلاب اسلامی پیشتازبوده معرفی نماییم که نیازمند حمایت های همه جانبه مردم و مسئولین استان و شهرستان هستیم.

سپس نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی با بیان این که ما برای اجلاسیه ملی شهدای شهرستان نیاز است که همه با جدیت دست به دست هم بدهیم تا این رخداد به زیبایی برگزار شود، افزودند: از شوراهای شهرستان، شهر و روستا، شهرداران، دهیاران و … خواست که در ساخت سالن و ساختمان اجلاسیه ملی شهدا، از هیچ کمکی دریغ نکنند.

در ادامه ی این جلسه جانشین فرماندهی محترم سپاه صاحب الزمان سردار مجتبی فدا به عنوان کردن و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان و به طور کلی معرفی شهرستان تاکید کردند و فرمودند این کار با استفاده از رسانه های مکتوب و رسانه های دیداری شنیداری مثل صداوسیما و همچنین فضای مجازی محقق میشود و باید در دستور کار قرار گیرد.

همچنین دیدار با خانواده های همه ی شهدای شهرستان از اهم وظایف ستاد کنگره شهدای شهرستان فلاورجان برشمرد.

سپس به شروع و افزایش تبلیغات میدانی در راستای برگزاری اجلاسیه، در یادواره های شهر و روستا تاکید کردند و شروع و برگزاری یادواره های اقشار شهرستان را با به کارگیری ایده هایی خلاقانه لازم دانستند.

جانشین فرماندهی محترم سپاه صاحب الزمان بر کمک گرفتن از ادارات و دستگاه های صنعتی شهرستان برای ساخت سالن و ساختمان اجلاسیه ملی شهدای شهرستان تاکید کردند تا ساخت این سالن به سرعت انجام بگیرد.

در پایان جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان، امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام و المسلمین قدوسی به ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه با توجه به ظرفیت های کنگره شهدای شهرستان فلاورجان اشاره نمودند و به لزوم همکاری همه جانبه شهرستان اعم از مسئولین ادارات و سازمان ها تا مساجد، هیئت های مذهبی و مساجد و مردم تاکید کردند.

در پایان به مناسبت روز خبرنگار هدیه ای به رسم یاد بود از طرف اداره ارشاد شهرستان تقدیم خبرنگاران گردید.

کانال تلگرام: https://telegram.me/tayyebin_ir

گروه تلگرام: https://t.me/joinchat/B0RxRkJhZCAV8aqsOV7x0A

سایت: www.tayyebin.ir

محمد مومنی

 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

”

https://telegram.me/tayyebin_irکليه حقوق اين سايت متعلق به سایت کنگره ملی شهدای شهرستان فلاورجان می باشد و کلیه فعالیتهای این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.