ا
امروز: شنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی ستاد کنگره ملی 1300شهید خط شکن شهرستان فلاورجان؛

نشست اعضا شورای ستاد کنگره شهدا با مسئولین دفاتر کنگره شهدا در شهرها و فرماندهان حوزه ها

نشست اعضا شورای ستاد کنگره شهدا با مسئولین دفاتر کنگره شهدا در شهرها و فرماندهان حوزه ها
نشست اعضا شورای ستاد کنگره شهدا با مسئولین دفاترکنگره شهدا در شهرها و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج شهرستان بعدازظهرچهارم شهریورماه 96 درنمازخانه سپاه ناحیه مقاومت برگزارشد.؛

به گزارش روابط عمومی ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰شهید خط شکن شهرستان فلاورجان نشست اعضا شورای ستاد کنگره شهدا با مسئولین دفاترکنگره شهدا در شهرها و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج شهرستان بعدازظهرچهارم شهریورماه ۹۶ درنمازخانه سپاه ناحیه مقاومت برگزارشد.

*با کلیک روی لینک ها عضو شوید…

کانال تلگرام: https://telegram.me/tayyebin_ir

گروه تلگرام: https://t.me/joinchat/B0RxRkJhZCAV8aqsOV7x0A

سایت: www.tayyebin.ir

ابتدا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان با بیان این که کنگره شهدای شهرستان فرصتی ارزشمند برای الگو سازی در جامعه است افزود: این انقلاب ثمره خون شهدا است. شهدایی که همانند شمع سوختند تا ارزش های انقلاب اسلامی زنده بماند، لذا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تنها کاری است که ما میتوانیم انجام دهیم.

وی در ادامه برگزاری کنگره شهدا را برای بازگشت شهرستان فلاورجان به هشت سال دفاع مقدس دانست که با جمعیت خود شجاعت و فداکاری های فراوانی را انجام داده که باید به نسل جوان منتقل شود.

ایشان به حضور مستمر رزمندگان در کنگره و بازگو کردن خاطرات و دلاورمردی های رزمندگان و شهدا را برای الگو قرار دادن نسل جوان مهم عنوان کرد و کنگره شهدا را فرصتی مناسب برای تحقق این امر دانست.

علی فتحیان با اشاره به اینکه کنگره شهدا میتواند فضای فرهنگی جامعه را با معنویت شهدا پیوند بزند، گفت: باید بدانیم شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس چه افتخاراتی را خلق کردند و این باعث میشود نسبت به آنچه در گذشته ی ما رخ داده است بی  تفاوت نباشیم.

ایشان افزودند: کنگره شهدا پیوندی است با تمام اقشار جامعه و یاد شهدا کمک میکند امروز بیشتر به تعهدات خودمان پایبند باشیم.

در ادامه ی این نشست مسئول کمیته فرهنگی کنگره به اهداف و برنامه ها اشاره داشت و افزود: تولیدات فرهنگیِ اثر گذار، سبب ماندگار شدن کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان میشود.

در بخش پایانی دبیر ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان  با بیان این که کنگره شهدا فعالیت های خود را با محوریت سپاه شروع نمود، گزارشی از فعالیت های کنگره را به سمع و نظر جمع حاضر رساند.

ایشان در ادامه به ضرورت و مکتوب کردن خاطرات دفاع مقدس اشاره داشت و افزود در حقیقت ثبت و شرح مقاطع خاص و حساس و پر ماجرا از تاریخ این مرز و بوم باید به همت و شهادت کسانی انجام گیرد که خود تلخ و شیرینی آن واقعه عظیم را درک کرده اند.

وی دوران دفاع مقدس را سر شار از صحنه های شگرف، عظیم و به یاد ماندنی برشمرد و گفت: هر روز از آن روز ها، ده ها خاطره مهم و تاثیر گذار را در خود جا داده است که میتوانند الگو های مناسبی برای نسل های حاضر و آیندگان باشند.

*با کلیک روی لینک ها عضو شوید…

کانال تلگرام: https://telegram.me/tayyebin_ir

گروه تلگرام: https://t.me/joinchat/B0RxRkJhZCAV8aqsOV7x0A

سایت: www.tayyebin.ir

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

”

https://telegram.me/tayyebin_irکليه حقوق اين سايت متعلق به سایت کنگره ملی شهدای شهرستان فلاورجان می باشد و کلیه فعالیتهای این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.